Učenici OŠ Remete obilježili Svjetski dan sindroma Down | Profil Klett

21. ožujak 2017.

Učenici OŠ Remete obilježili Svjetski dan sindroma Down

Autor: Maja Jelić Kolar

Danas, 21. ožujka, obilježavamo Svjetski dan sindroma Down. Ovaj nam dan omogućuje da oblačenjem različitih čarapa pružimo podršku osobama sa sindromom Down. U toj su aktivnosti sudjelovali i učenici OŠ Remete sa svojom učiteljicom Marom Kolar. 

Obukli su šarene čarape i pokazali jedno veliko šareno srce koje razumije, prihvaća i misli na sve osobe s ovim sindromom. Osim toga, ovo je ujedno i pozitivan primjer koji pokazuje kako učiteljice svakodnevnim zalaganjem i aktivnostima u razredu osvještavaju učenicima potrebu da daruju podršku onima koji je trebaju.

 

Vezani Članci

Pogledajte tematski slične članke

Podignite energiju razreda!

Budući da smo već ranije napomenuli da je princip dramskih i grupnih igri uglavnom kružna komunikacija, a svjesni da je ponekad nemoguće trošit vrijeme na razmicanje klupa, predložit ćemo Vam prvo nekoliko energetskih igri koje se rade s mjesta ili samo dizanjem iz klupe.

Vezani Sadržaj

Pogledajte našu ponudu sadržaja

udzbenik
Vesna Marjanović, Andrea Škribulja, Renata Gredelj, Marina Gabelica
udzbenik
Sanda Marjanović
udzbenik
Sanja Škreblin, Sanja Basta, Nataša Svoboda Arnautov