Kreativnost na aktivu razredne nastave u OŠ Dubrava | Profil Klett

01. veljača 2017.

Kreativnost na aktivu razredne nastave u OŠ Dubrava

Autor: Maja Jelić Kolar

Profil Klett nastavlja pružati stručnu podršku učiteljicama i učiteljima. I u ovoj godini nastavljamo s kreativnim, inovativnim i inspirativnim radionicama, predavačima i predavanjima.

Naša urednica i autorica Gordana Ivančić održala je radionicu u OŠ Dubrava. Radionica je naslovom i temom obilovala kreativnošću, a vrlo ugodno, pozitivno i prisno ozračje poslužilo je kao prava pozornica divergentnog mišljenja. Veselo i produktivno raspoloženje na fotografijama zabilježila je učiteljica Lidija Hatadi, a ovim ga putem nastojimo prenijeti i na vas.

Želite li i u svojoj školi, na aktivu razredne nastave ili Učiteljskom vijeću poslušati zanimljiva i korisna predavanja slobodno nam se javite.

Vezani Članci

Pogledajte tematski slične članke

Dan očeva

Svakom je djetetu važna uloga oca u životu i svakako se i sreća djeteta očitava u sigurnoj i stabilnoj očevoj ikoni. Mnogi su pjesnici ispjevali pjesme o očevima, a mnogo je i poznatih ljudi izjavilo rečenice i misli o očevima koji se godinama citiraju i u kojima se mnogi pronalaze.

 

 

Vezani Sadržaj

Pogledajte našu ponudu sadržaja

udzbenik
Vesna Marjanović, Andrea Škribulja, Renata Gredelj, Marina Gabelica
udzbenik
Vesna Marjanović, Andrea Škribulja, Marina Gabelica, Renata Gredelj
udzbenik
Sanja Škreblin, Sanja Basta, Nataša Svoboda Arnautov
udzbenik
Danijela Janda Abbaci, Ksenija Ćosić, Nada Hižak, Edita Sudar