07. svibanj 2019.

Predstavljamo 50 nagrađenih radova posebnim priznanjima u sklopu natječaja „Predstavljam se svijetu“

avatar
Autor: Marija Šimoković Sikavica

Sve što su kistom, tušem, olovkom, ugljenom, kolažom i škarama učenici opisali, oslikali, oblikovali doista jest važno!

Nevjerojatno velik odaziv škola, učenika i učitelja, više od 1400 likovnih rješenja, kreativnih i zanimljivih radova govore nam da učenici, uz veliku motivaciju i kvalitetno vođenje od strane učitelja-mentora doista imaju što reći i žele da ih se čuje.

 

Stručno-učiteljski žiri u sastavu: Martina Kosec, Dijana Nazor, Jurana Linarić Mihalić, koautorice udžbenika i priručnika za 5. razred Opažam, oblikujem te učiteljice likovne kulture: Danice Sardelić, Ivane Maradin, Petre Ružić i Narcise Kolar, učiteljica razredne nastave odabrao je i 50 radova koji po njihovom mišljenu zaslužuju posebna priznanja za izuzetan likovni, inovativni i kreativni doprinos promišljanju identiteta, kulturne i prirodne baštine, tradicije i nasljeđa u razrednoj i predmetnoj nastavi.

 

Predstavljamo vam 50  radova nagrađenih posebnim priznanjim stručno-učiteljskog žirija.

Posebna priznanja u kategoriji Moj zavičaj – dizajn plakata za razrednu nastavu

Ivan Ujčić, Brbara Molnar, Gita Trbušić, Petra Barković, 2. razred, OŠ Viktora Cara Emina, Lovran mentorica: Suzana Galović          

Lara Volarević, Josip Marušić, 3. razred, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Metković, mentorica: Danijela Tutavac             

Mihaela Parat, 1.razred, OŠ Bol, Split, mentorica: Verica Aljinović

Učenici 2. a razreda OŠ Josipa Lovretića, Otok, mentorica: Martina Baković

Varona Vacka, 3. razred, OŠ kralja Tomislava, Udbina, mentorica: Mirjana Vukelić           

 

Posebna priznanja u kategoriji Moj zavičaj – dizajn plakata za predmetnu nastavu

Nikola Štimac, 6. razred, OŠ dr. Franje Tuđmana, Lički Osik, mentorica: Antonija Krekovi

Aurora Bićanić, 5.razred, OŠ Plitvička Jezera, mentorica: Iva Štefanac

Marta Mahnet, 8. razred, OŠ Bedenica, mentorica: Ivanka Hodja Kukovačec    

Lana Grgurević, 7. razred, OŠ Đuro Pilar, Slavonski brod, mentorica: Karolina Čačić

Neven Vuković, 8. razred, OŠ dr. Ante Starčević Pazarište Klanac, Klanac, mentorica: Antonija Kreković

Posebna priznanja u kategoriji Lice mog razreda – razredna zastava za razrednu nastavu

Učenici 1.c razreda OŠ Čavle, Čavle, mentorica:Đeni Kunsek

Učenici 2.b razreda OŠ Sesvetski Kraljevec, Sesvete, mentorica: Martina Kolobarić

Učenici 3.a razreda OŠ Mate Lovraka, Zagreb, mentorica: Gordana Maršić-Pisk

Učenici 4. a razreda OŠ Mare Švel- Gamiršek, Vrbanja, mentorica:Katica Vareševac

Učenici 4. razreda OŠ Vladimir Nazor, PŠ u Gornjoj Bebrini, Slavonski Brod, mentorica: Sanja Đurić

Posebna priznanja u kategoriji Lice mog razreda – razredna zastava za predmetnu nastavu

Učenici 6. razreda; Sara Markežić, Nikol Staraj, Anđelina Vidovec, Natalija Zanko OŠ Milana Šorga Oprtalj, mentorica: Marina Dželalija Jakominić 

Učenici 7. c razreda OŠ Grigor Vitez, Sv. Ivan Žabno, mentorica: Ivančica Sudinec,

Učenici 7.a razreda OŠ Sesvete, Sesvete, mentorica: Stela Perić,

Učenici 8. b razreda OŠ Ane Katarine Zrinski, Retkovci, mentorica: Marina Kolar           

Učenici 8. c razreda, OŠ Julija Klovića, Zagreb, mentorica: Sanja Gjurčević           

Posebna priznanja u kategoriji Volim čitati – redizajn naslovnice za razrednu nastavu

Borna Sak, 2. razred, OŠ Milka Cepelića, Vuka, mentorica: Danijela Unger

Leona Pejović, 3. razred, OŠ Viktora Cara Emina, Lovran, mentorica:Snježana Kovačević

Mihael Matijević, 4. razred, OŠ don Lovre Katića, Solin, mentorica: Željana Lažeta

Sara Mušicki, 3. razred, OŠ Savski Gaj, Zagreb, mentorica: Ana Jukica

Mia Buljat, 3. razred, OŠ Šime Budinića, Zadar, mentorica: Jadranka Čikić         

Posebna priznanja u kategoriji Volim čitati – redizajn naslovnice za predmetnu nastavu

Borna Tomić, 7. razred,  OŠ Sunja, Sunja, mentorica: Silvana Vodnica - Filičić   

Hana Damjanović, 7. razred, OŠ Spinut, Split, mentorica: Anica Bašić

Ines Ivančić, 6. razred, OŠ Josipa Antuna Ćolnića, Đakovo, mentorica: mentorica: Dajana Karas,

Lucija Blažević, 7. razred,  OŠ Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica, mentorica: Silvana Vodnica – Filičić

Patricija Palajsa, 5. razred, OŠ Dubovac, Karlovac, mentorica: Aleksandra Škrtić

Posebna priznanja u kategoriji Lice vremena – portreti hrvatskih velikana za razrednu nastavu

Ana Sladoja, 3. razred, OŠ Sesvetski Kraljevec, Sesvete, mantorica: Nevenka Ferenčak

Erika Erjavec, 4. razred, OŠ Mate Lovraka, Zagreb, mentorica: Gordana Pleško

Lara Budimir, 3. razred, OŠ Alojzija Stepinca, Zagreb, mentorica: Anja Franceković

Marko Šain, 1. razred, OŠ Marčana, Marčana, mentorica: Nina Pliško

Petra Matanović, 4. razred, OŠ Savski Gaj, Zagreb, Štefanija Husić

Posebna priznanja u kategoriji Lice vremena – portreti hrvatskih velikana za predmetnu nastavu

Dijana Ignac, 8. razred, OŠ Kuršanec, Čakovec, mentorica: Ida Domišljanović,   

Igor Tičinović, 7. razred, OŠ  Split 3, Split, mentorica: Ilonka Poljak,

Mia Cvitak, 6. razred, OŠ Banija, Karlovac, mentorica: Petra Juraić Pavlačić,

Patricia Smoljo, 7. razred,  OŠ Vjekoslav Klaić, Garčin, mentorica:  Josipa Čeliković,

Paula Crnolatac, 7. razred, OŠ Antun Klasinc, Lasinja, mentorica: Martina Štengl Šoić

Posebna priznanja u kategoriji Darujem ti – oblikovanje suvenira za razrednu nastavu

Helena Kelić, Josip Jurić, Lana Juhas, Petar Macokatić, Filip Bjelobrk, Anai Majstorović, 4. razred, OŠ Đakovački Selci, Đakovo, mentorica: Mirta Denić

Jelena Filipović,  4. razred, OŠ Milka Cepelića, Vuka, mentorica: Dragica Hin

Katja Nekić, Vito Biondić, Klara Biondić, 3. razred, OŠ S.S. Kranjčević Senj, mentorica: Karmen Čorić

Nea Vlahović, 4. razred, OŠ Rugvica, Rugvica, mentorica: Mirjana Kirin              

Tino Staraj, 3. razred, OŠ Viktora Cara Emina, Lovran, mentorica: Snježana Kovačević 

Posebna priznanja u kategoriji Darujem ti – oblikovanje suvenira za predmetnu nastavu

Bojan Kojadinović, Igor Kojadinović, 8. razred, OŠ braće Radića, Pakrac, mentori: Nikolina Zanetti i Milan Nadaždi

Lucija Kovačević, Mia Marek, Mirnada Mutapčić, Klara Bošnjak, 8. razred, OŠ Julija Klovića, Zagreb, mentorica: Sanja Gjurčević

Nika Vrbanić Hodak, 8. razred, OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb, mentorica: Mirjana Sever

Nikolina Sedlar, 7. razred, OŠ Mače, Mače, mentorica: Ljiljana Cvetko

Rea Tomulić, Lara Bevanda, Jakov Gašpar, 6. razred, OŠ Julija Klovića, Zagreb, mentorica: Sanja Gjurčević

Predstavljanje nagrađenih radova se nastavlja...

Čestitke i zahvale svim posebno pohvaljenima!

Iskreno čestitamo svim posebno pohvaljenim učenicima i mentorima. Sutra vam predstavljamo izbor našeg stručno-umjetničkog žirija koji je izabrao 10 po njihovom mišljenju najboljih radova!

Vezani Članci

Pogledajte tematski slične članke

Vezani Sadržaj

Pogledajte našu ponudu sadržaja